Member of wodasign corporation
  Home » EPON optical networking » EPON PLC Splitters » 2402
Můj účet - Review - Nové Produkty - Obsah kosíku - Pokladna  
[[ Jazyky
German English Czech
[[ Měny
[[ Kategorie
[[ Přijímáme






[[ Rychlé hledání
[[ Nejprodávanějsí
01.PLC splitter 1 to 8 with default connector type SC/PC 2mm, patch
02.PLC splitter 1 to 4 with default connector type SC/PC 2mm, patch
03.PLC splitter 1 to 2 with default connector type SC/PC 2mm, patch
04.PLC splitter 1 to 32 with default connector type SC/PC 2mm,patch
05.PLC splitter 1 to 64 with default connector type SC/PC 2mm,patch
06.PLC splitter 1 to 16 with default connector type SC/PC 2mm,patch
[[ Upozorňování
InformováníZařaďte:
"PLC splitter 1 to 2 with default connector type SC/PC 2mm, patch"
- do Informačních listů.
[[ Informace
Return produkt
Odeslání a vrácení
Ochrana údajů
Jak nakupovat
Kontakt
Napiste nám
[[ Partner Programs
Affiliate Information
Affiliate Program FAQ
Affiliate Log In
[[ Oblíbené
přidat polozkupřidat polozku
jako výchozíjako výchozí
ikona
PLC splitter 1 to 2 with default connector type SC/PC 2mm, patch
[2402]
456,- Kč
+21% DPH: 552,- Kč
Availability: skladem - k odeslání 1-2 pracovní dny


WDS PLC splitters 1/2
Our splitters are equiped with default connector type: SC/PC !!!!
PLC Splitter,SC/PC,Diameter 2mm,Patch Cord 1Meter,small plastic housing
Splitters 100% compatible with GE PON wodaplug networking products

1X2 Single Mode PLC Splitter Test  Report
S/N 20140211001 Operating wavelength(nm) 1260~1650
Input Fiber Length(m) 1,5 Output Fiber Length(m) 1,5
Operating Temperature(℃) -40~85 Storage Temperature(℃) -40~85
Package Dimension(mm) 100*80*10 Fiber Type G657A
Connector Type SC/PC Date 11.2.2014
Cable(mm) 2,0 QC:  Approved   
Channel IL(dB)
1310nm 1490nm 1550nm
   CH1    3,59 3,75 3,61
   CH2    3,73 3,78 3,71
Uniformity(dB)@1310nm 0,14 PDL(dB) ≤0.2
Uniformity(dB)@1490nm 0,04 Directivity(dB) ≥55
Uniformity(dB)@1550nm 0,10 Return Loss(dB)

≥55

 

 

 1X4 Single Mode PLC Splitter Test  Report
S/N 20140228030 Operating wavelength(nm) 1260~1650
Input Fiber Length(m) 1,5 Output Fiber Length(m) 1,5
Operating Temperature(℃) -40~85 Storage Temperature(℃) -40~85
Package Dimension(mm) 100*80*10 Fiber Type G657A
Connector Type SC/PC Date 28.2.2014
Cable(mm) 2,0 QC:  Approved   
Channel IL(dB)
1310nm 1490nm 1550nm
 CH1   6,76 6,68 6,81
 CH2   6,72 6,63 6,75
 CH3   6,85 6,77 6,79
 CH4   6,68 6,89 6,69
Uniformity(dB)@1310nm 0,17 PDL(dB) ≤0.2
Uniformity(dB)@1490nm 0,26 Directivity(dB) ≥55
Uniformity(dB)@1550nm 0,12 Return Loss(dB) ≥60

 

 1X8 Single Mode PLC Splitter Test  Report
S/N 20140114001 Operating wavelength(nm) 1260~1650
Input Fiber Length(m) 1,5 Output Fiber Length(m) 1,5
Operating Temperature(℃) -40~85 Storage Temperature(℃) -40~85
Package Dimension(mm) 100*80*10 Fiber Type G657A
Connector Type SC/PC Date 14.1.2014
Cable(mm) 2,0 QC:  Approved   
Channel IL(dB)
1310nm 1490nm 1550nm
CH1 10,08 10,13 9,94
CH2 10,27 10,12 9,99
CH3 10,15 10,16 10,12
CH4 10,20 10,08 10,16
CH5 10,10 10,09 10,13
CH6 10,25 10,13 10,22
CH7 9,95 10,05 10,04
CH8 9,90 10,08 10,00
Uniformity(dB)@1310nm 0,37 PDL(dB) ≤0.2
Uniformity(dB)@1490nm 0,11 Directivity(dB) ≥55
Uniformity(dB)@1550nm 0,28 Return Loss(dB) ≥60

 

 1X16 Single Mode PLC Splitter Test  Report
S/N 20140211001 Operating wavelength(nm) 1260~1650
Input Fiber Length(m) 1,5 Output Fiber Length(m) 1,5
Operating Temperature(℃) -40~85 Storage Temperature(℃) -40~85
Package Dimension(mm) 120*80*18 Fiber Type G657A
Connector Type SC/PC Date 11.2.2014
 Cable(mm) 2,0 QC:  Approved   
Channel IL(dB)
1310nm 1490nm 1550nm
CH1 13,31 13,35 13,17
CH2 12,93 13,04 13,15
CH3 13,39 13,22 13,37
CH4 13,23 13,25 13,03
CH5 12,99 12,93 13,40
CH6 12,96 13,21 13,08
CH7 13,21 13,36 13,01
CH8 13,38 13,38 13,48
CH9 12,99 13,37 12,93
CH10 13,02 13,46 12,93
CH11 13,05 13,15 13,07
CH12 12,98 13,18 13,24
CH13 13,02 13,30 12,92
CH14 13,22 13,43 13,11
CH15 13,43 13,21 13,27
CH16 13,14 13,06 13,01
Uniformity(dB)@1310nm 0,50 PDL(dB) ≤0.3
Uniformity(dB)@1490nm 0,53 Directivity(dB) ≥55
Uniformity(dB)@1550nm 0,56 Return Loss(dB) ≥60

 

1X32 Single Mode PLC Splitter Test  Report
S/N: 20140212301 Operating wavelength(nm) 1260~1650
Input Fiber Length(m) 1,5 Output Fiber Length(m) 1,5
Operating Temperature(℃) -40~85 Storage Temperature(℃) -40~85
Package Dimension(mm) 120*80*18 Fiber Type G657A
Connector Type SC/PC Date 12.2.2014
 Cable(mm) 2,0 QC:  Approved   
Channel IL(dB)
1310nm 1490nm 1550nm
CH1 16,42 16,51 16,38
CH2 16,27 16,43 16,43
CH3 16,27 16,45 16,43
CH4 16,38 16,48 16,30
CH5 16,51 16,48 16,54
CH6 16,51 16,29 16,25
CH7 16,32 16,44 16,40
CH8 16,41 16,41 16,52
CH9 16,46 16,26 16,32
CH10 16,39 16,29 16,43
CH11 16,49 16,35 16,33
CH12 16,39 16,36 16,32
CH13 16,41 16,45 16,31
CH14 16,33 16,33 16,52
CH15 16,45 16,29 16,40
CH16 16,26 16,39 16,51
CH17 16,55 16,33 16,48
CH18 16,48 16,45 16,51
CH19 16,25 16,29 16,27
CH20 16,51 16,31 16,26
CH21 16,52 16,47 16,50
CH22 16,36 16,46 16,27
CH23 16,41 16,49 16,32
CH24 16,37 16,34 16,34
CH25 16,45 16,30 16,53
CH26 16,27 16,32 16,39
CH27 16,40 16,25 16,27
CH28 16,53 16,35 16,39
CH29 16,51 16,29 16,40
CH30 16,50 16,31 16,42
CH31 16,45 16,30 16,31
CH32 16,32 16,27 16,44
Uniformity(dB)@1310nm 0,29 PDL(dB) ≤0.3
Uniformity(dB)@1490nm 0,26 Directivity(dB) ≥55
Uniformity(dB)@1550nm 0,29 Return Loss(dB) ≥50

 

 1X64 Single Mode PLC Splitter Test  Report
S/N 20140214011 Operating wavelength(nm) 1260~1650
Input Fiber Length(m) 1,5 Output Fiber Length(m) 1,5
Operating Temperature(℃) -40~85 Storage Temperature(℃) -40~85
Package Dimension(mm) 140*115*18 Fiber Type G657A
Connector Type SC/PC Date 14.2.2014
 Cable(mm) 2,0 QC:  Approved   
Channel IL(dB)
1310nm 1490nm 1550nm
CH1 20,02 19,60 19,71
CH2 20,00 19,63 19,95
CH3 19,92 19,49 19,73
CH4 19,69 19,89 19,67
CH5 19,66 19,61 19,98
CH6 19,67 19,92 19,75
CH7 19,97 19,76 19,50
CH8 19,74 19,47 19,66
CH9 19,72 19,63 19,83
CH10 19,55 20,00 19,74
CH11 20,04 19,66 19,83
CH12 19,82 19,93 19,97
CH13 19,76 19,86 20,06
CH14 19,96 19,72 19,75
CH15 19,92 19,82 19,90
CH16 19,46 19,70 19,81
CH17 19,51 19,83 20,08
CH18 19,68 19,61 19,65
CH19 20,00 19,86 19,67
CH20 19,83 19,90 19,58
CH21 19,59 19,67 19,75
CH22 19,96 19,92 19,52
CH23 20,01 20,02 19,52
CH24 20,01 20,01 19,59
CH25 19,62 19,80 19,76
CH26 19,54 19,59 19,80
CH27 19,88 19,60 20,01
CH28 19,73 19,67 20,02
CH29 19,99 20,04 19,94
CH30 19,62 20,10 19,82
CH31 19,97 19,73 19,96
CH32 19,92 19,79 19,46
CH33 19,88 20,06 20,01
CH34 19,88 19,87 19,95
CH35 19,72 19,73 19,47
CH36 20,00 19,61 19,70
CH37 20,04 19,87 20,00
CH38 19,69 20,07 19,60
CH39 19,91 19,58 19,62
CH40 19,79 19,64 19,51
CH41 19,61 19,62 19,77
CH42 20,05 19,74 19,57
CH43 19,95 19,59 19,63
CH44 19,61 19,59 20,08
CH45 19,95 20,08 19,82
CH46 20,02 19,95 19,72
CH47 19,61 19,61 19,68
CH48 19,97 19,53 20,09
CH49 19,53 19,74 19,64
CH50 19,93 19,62 19,99
CH51 19,48 19,49 20,00
CH52 19,56 19,50 19,75
CH53 19,53 19,80 19,53
CH54 20,08 20,05 19,48
CH55 19,89 19,54 19,72
CH56 19,47 19,46 19,76
CH57 19,57 19,70 20,02
CH58 19,88 19,73 19,74
CH59 19,74 19,85 19,99
CH60 19,50 19,79 20,02
CH61 19,92 19,52 19,88
CH62 19,96 19,47 19,68
CH63 20,03 19,68 19,95
CH64 19,65 19,77 19,86
Uniformity(dB)@1310nm 0,61 PDL(dB) ≤0.3
Uniformity(dB)@1490nm 0,64 Directivity(dB) ≥55
Uniformity(dB)@1550nm 0,63 Return Loss(dB) ≥60

Pro více informací navštivte stránky výrobce.

Tato polozka byla přidána do katalogu 02. 12. 2010.
Hodnocení
Zákazníci, kteří si tento výrobek koupili, objednali také:
PLC splitter 1 to 4 with default connector type SC/PC 2mm, patch
PLC splitter 1 to 4 with default connector type SC/PC 2mm, patch
[[ Přihlášení
Mail:
Pass:
[[ Kosík
0 polozek
[[ Top20
[[ Informujte přátele
 
Řekněte přátelům o tomto produktu.
[[ Nás tip
10ks COMPEX WLE900VX-7A miniPCIe module,AR9880,802.11ac ,2,4/5G,
10ks COMPEX WLE900VX-7A miniPCIe module,AR9880,802.11ac ,2,4/5G,
7690,- Kč
[[ Hodnocení
Napsat hodnoceníOhodnote tento produkt:
[[ Online zákazníci
Hosté: 4
Zákazníci: 0

Uvedené ceny jsou bez DPH

Powered by osCommerce     copyright (c) 2004 ToMSyS graphix // Agiro // www.compexshop.eu